• Telefon: 0532 172 48 21 , 0534 280 49 13

  • E-Mail: info@miracnakliyat.com

Nakliyat konusunun ne kadar önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konu olduğunu biliyoruz. Taşıma işleminin kimin yapacağı, nasıl yapılacağı, yapan kişilerin bu konu hakkında ki eğitim durumları, yol bilgileri gibi faktörlerin, nakliyat konularında son derece önemli olduğu gerçeği asla yadsınamaz. Elbette bu konular son derece önemli ve nakliyat firmalarının dikkat etmesi gereken bir konudur fakat diğer başka bir konu da en az bu konu kadar önemli ve firmaların en çok dikkat etmesi gereken bir konudur: ambalaj ve paketleme.

 Ambalaj ve paketleme işlemleri, nakliyat yapacak olan firmanın nasıl bir firma olduğunu ve firmanın güvenli olup olmadığının belgesidir. Çünkü çoğu firma bu konuyu taşımacılık konusu kadar önemsememekte ve taşıma sonucunda, eşyaların yerleştirilmesi durumundayken çeşitli mağduriyetler açığa çıkmaktadır. Bu mağduriyetler tabi ki de taşıma yapan firmadan çok alıcının canını sıkmaktadır ve cebini yakmaktadır.

Miraç Diyarbakır Evden Eve Nakliyat İle Kaliteli Ambalaj & Paketleme

Miraç Diyarbakır Evden Eve Nakliyat firması olarak, taşımacılıkta verdiğimiz özverinin aynısını ve hatta kat kat daha fazlasını ambalaj ve paketleme işlemlerinde gösteriyoruz. Bu işlemler de yer alan personellerimizin her birisi son derece profesyonel çalışanlar olmak ile birlikte her biri son derece tecrübeli çalışanlardır. Paketleme işlemlerinin sırası, nasıl olacağı ya da hangi malzemelerin hangi teknoloji ile eşyaya tutturulacağı konusunda bilgi sahibi olan personellerimiz sayesinde, kaliteli ve güvenli paketleme yapıyor, taşıma işlemlerinize bir bebek misali özveri sunuyoruz.yanında, paketleme işleminin hangi sıra ile yapılac

   Arası    Kilometredir.